امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ تعداد بازدید: ۸۸۸
print

بیانیه توافق سطح خدمات

 بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان را به اطلاع میرساند:

تارنمای سازمان تبلیغات اسلامی بصورت تمام وقت در دسترس هموطنان گرامی خواهد بود و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد گردید.تمامی تغییرات و بروز رسانی های تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود ولی در صورت نیاز این کار در روزهای تعطیل انجام خواهد شد.

نمونه ای از خدمات ارائه شده در پورتال سازمان تبلیغات اسلامی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

– سهولت در ایجاد ارتباطات و ارائه اطلاعات بهروز و در لحظه
– ایجاد امکان ارائه خـدمات الکترونیـکی در فضـای مجـازی
– ارائه اخبار مختلف از فعالیتها، بازدیدها، بررسی تمامی شکایات و پیشنهادات هموطنان در راستای تکریم ارباب رجوع
– آشنایی بازدیدکنندگان تارنما از فرایند انجام خدمات و فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی

تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان امکان ثبت و پیگیری درخواست های انتقادات، پیشنهادات، شکایات را برای شما متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است.

در قسمت «تماس با ما» در هرکدام از زیر سایت ها علاوه بر ارائه اطلاعات تماس مدیران سازمان اطلاعات تماس کارشناسان و دسترسی آنها جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است .

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان  بر مبنای پایداری زیر ساخت های ارتباطی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.