امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۷/۸ تعداد بازدید: ۸۵
print

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛ ایجاد ۱۰۰۰فرصت شغلی در بخش «پاپی»

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه در ادامه سفرهایی که به بخش های محروم استان داریم امروز در چهارمین سفر خدمت مردم بخش «پاپی» بودیم، اظهار داشت: طبق روال گذشته مسائل و مشکلات از قبل بررسی می شود و تصمیمات گرفته می شود و در شورای برنامه ریزی نهایی می شوند.

وی با اشاره به اینکه رفع بخشی از مشکلات بخش «پاپی» را مورد هدف قرار داده ایم، عنوان کرد: این منطقه استعداد گردشگری فراوانی دارد و بخش عمده ای از مناظر طبیعی و آبشارهای لرستان در این منطقه قرار دارد.

استاندار لرستان بیان داشت: در شورای برنامه ریزی امروز مقرر شد که در رابطه با آبشارهای «نوژیان»، «وارک»، «گریت» و «بیشه» و زیرساخت های آنها اقداماتی در دستور کار قرار گیرد.

خادمی از بازسازی چند کیلومتر از راه دسترسی خرم آباد - سپیددشت خبر داد و گفت: همچنین رفع نقاط حادثه خیز این جاده در این جلسه به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مشکلات تاریخی این منطقه بحث آب است، تصریح کرد: خوشبختانه در این زمینه به جمع بندی هایی رسیدیم و مقرر شد تا یک ماه آینده جمع بندی نهایی شود و گزینه نحوه تامین آب شهر سپیددشت را تعیین کنیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه ۹ روستای بخش «پاپی» از نعمت گاز بهره مند خواهند شد، افزود: همچنین تامین آب روستاهای دارای مشکل نیز امسال انجام می شود.

خادمی با بیان اینکه در مجموع پروژه خیلی مهم شش هزار تنی تولید ماهی قزل آلا در این منطقه دستور کار است، گفت: امسال برای این پروژه ۹ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

وی، تاکید کرد: اگر این پروژه راه اندازی شود حدود هزار فرصت شغلی در منطقه ایجاد می شود.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.