امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۷/۹ تعداد بازدید: ۶۱
print

 در گفت و گو با رسانه‌ها مطرح شد؛ اجرای ۶۰ پروژه عمرانی برای ارتقای سرانه ورزشی در لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از اجرای ۶۰ پروژه عمرانی برای ارتقای سرانه ورزشی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی کریمی پیش از ظهر دوشنبه در گفت و گو با رسانه ها در سخنانی، وجود خانه های تخصصی در اکثر رشته های ورزشی در شهرستانها را موضوع مثبت و خوبی به عنوان زیر ساخت و فعالیت آنها ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود این، لرستان برای رسیدن به استاندارد کشور مسیر طولانی را در پیش دارد.

وی وجود بیش از ۶۰ پروژه عمرانی در سطح استان را بارقه امیدی برای ارتقا سرانه ورزشی دانست و ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های انجام گرفته و حمایت های لازم استانداری با سرعت بیشتری این پروژه ها تکمیل و به مجموعه فضاهای ورزشی استان اضافه شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، به خرید تجهیزات مورد نیاز هیئت های ورزشی در همه شهرستانها و بخش ها اشاره کرد و گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان به دنبال تجهیز فضاهای ورزشی مورد استفادهای هیئت های ورزشی و ورزشکاران است.

کریمی از نیاز توجه بیشتر به حضور ورزشکاران لرستان در قالب تیم های باشگاهی لیگ های مختلف کشور صحبت کرد و ورود بخش خصوصی را به عنوان حامی مالی لازم و ضروری دانست.

وی با تاکید بر اینکه ادارات دولتی منع قانونی برای کمک به تیم های باشگاهی دارند، گفت: در چارچوب قوانین، اداره کل ورزش و جوانان در کنار تیم فوتبال خیبر و سایر رشته های ورزشی خواهد بود.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.