امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۱۰/۴ تعداد بازدید: ۶۸
print

 در گفت و گو با رسانه‌ها مطرح شد؛ توزیع بیش از ۱۰۰ تن مرغ منجمد در بازار لرستان

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از توزیع بیش از ۱۰۰ تن مرغ منجمد در بازار این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین دالوند در گفت و گو با رسانه ها از عرضه بیش از ۱۰۰ تن مرغ منجمد و ۵۴ هزار شانه تخم مرغ در لرستان به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها از امروز دوشنبه خبر داد.

وی بیان داشت: برای جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها و تنظیم بازار با هماهنگی‌های صورت گرفته ۱۰۰ تن مرغ منجمد از امروز بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌های منجمد توزیع خواهد شد.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه با اشاره به اینکه مرغ منجمد با قیمت ۸۵۰۰ تومان به صورت عمده توزیع خواهد شد، افزود: قیمت مصرف کننده هر کیلو مرغ منجمد ۸۹۰۰ تومان است.

دالوند، عنوان کرد: همچنین برای کنترل قیمت‌ها ۵۴ هزار شانه تخم‌مرغ با قیمت عمده ۴۳۰ تومان برای هر دانه و شانه‌ای ۱۳ هزار تومان در خرم‌آباد توزیع خواهد شد.

وی، اظهار داشت: از هم استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود در صورت نیاز به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت های معتمد مراجعه کنند و در صورت هرگونه تخلف نیز مراتب را با ۱۲۴ در میان بگذارند.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: همه عاملین موظف به نصب پلاکارد بوده و باید کالاهای در حال توزیع را در معرض دید عموم قرار گیرد.

دالوند، اظهار داشت: لازم به ذکر است شرایط به گونه‌ای مهیا شده که در تمامی استان مرغ منجمد با قیمت مصوب و در شهرستان خرم‌آباد نیز تخم مرغ توزیع خواهد شد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.