امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۵/۲ تعداد بازدید: ۴۹
print

 معاون اقتصادی رئیس‌جمهور مطرح کرد اصلاحات مدیریتی لازم داریمتاکید بالاترین سطوح نظام بر انسجام است

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با تأکید بر اصلاحات مدیریتی و هماهنگی بین نهادهای مؤثر در اقتصاد گفت: در بالاترین سطوح نظام تأکید بیش‌ازپیش بر هماهنگی و انسجام است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نهاوندیان عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یقینم به اینکه لرستان می تواند یکی از استان های کمک کننده به رشد پایدار اقتصاد کشور باشد بیشتر شده است، اظهار داشت: واقعا راندمانی که در مجتمع کشت و صنعت دیدیم، در استفاده از آب و بالا بردن بازده تولید کشاورزی باور نکردنی بود.

وی با بیان اینکه با استفاده از این فناوری ها استفاده از آب را می توانیم بهینه کنیم و دغدغه آب برای فلات ایران و نسل آینده قابل رفع شدن است، تصریح کرد: در حوزه گیاهان دارویی، لرستان پتانسیل بالایی دارد و می تواند با صنایع جنبی کشاورزی رقم بالای ارز آوری را داشته باشد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سفر به لرستان فرصتی شد تا سیاست های دولت در حمایت از تولید و صادرات در سال حمایت از کالای ایرانی مورد بحث و گفت و گو قرار بگیرد، افزود: مشکلات ما در فرآیند اقتصاد هماهنگی ها است، امکانات کم نداریم، متاسفانه این امکانات به سبب برخی ناهماهنگی ها به آن هدف لازم نمی رسد.

نهاوندیان با اشاره به اینکه اصلاحات مدیریتی لازم داریم، هماهنگی بین نهادهای دست اندر کار و موثر در اقتصاد را نیاز داریم، ادامه داد: مسئله امروز ما هماهنگی و انسجام است.

وی با بیان اینکه در بالاترین سطوح نظام تاکید بیش از پیش بر هماهنگی است، تصریح کرد: همین تدبیر رهبر معظم انقلاب در تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی به خوبی جهت را نشان می دهد، باید همه امکانات را در سه قوه، نهادها و بخش خصوصی کنار هم قرار دهیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بسیار امیدوارم که لرستان در حوزه های گردشگری، کشاورزی و صنعت بتواند جزو استان های پیشتاز باشد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.