امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۹/۲۰ تعداد بازدید: ۴۳
print

معرفی۹ واحد تولیدی مصالح ساختمانی بدون پروانه استاندارد به دادسرا

مدیرکل استاندارد لرستان از پیگیری جدی این اداره در خصوص کیفیت مصالح ساختمانی خبر داد و گفت: ۹ واحد تولیدی مصالح ساختمانی بدون پروانه استاندارد را به دادسرا معرفی کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر،  مرضیه قنبریان امروز سه شنبه در شورای استاندارد با ارائه گزارشی از وضعیت استانداردسازی مصالح ساختمانی در استان، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۵۱ واحد سنگدانه و ۲۶ واحد بتن آماده در استان فعالیت می کنند که از این تعداد ۳۲ مورد از واحدهای سنگدانه و ۱۳ مورد از واحدهای بتن آماده دارای پروانه استاندارد هستند.

وی افزود: از ابتدای سال جاری ۳۰۰ مورد بازرسی و ۲۲۱ مورد نمونه برداری از واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی، شامل آجر، بتن، سنگدانه، عایق رطوبتی، بلوک ها، گچ ساختمانی قیر، آهک و میلگرد انجام شده است.

مدیرکل استاندارد استان گفت: بر اساس قانون، واحدهای تولیدی که نسبت به استانداردسازی بی توجه بوده و تولید غیر استاندارد دارند، پس از طی مراحلی اعم از تذکر، اخطار و ...، برای برخورد حقوقی به مراجع قضایی معرفی می شوند که در سال جاری در همین راستا، این اداره کل ۹ واحد تولیدی مصالح ساختمانی را به دادسرا و ۸ واحد را نیز به تعزیزات حکومتی جهت اقدام حقوقی معرفی کرده است.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.