امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۹/۲/۱۴ تعداد بازدید: ۲۰۶
print

معلمان با عمل و رفتار خود افراد را به سوی مسیر خدا هدایت می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: دانشمندان و صاحبان علم که معلمان از جمله این فرهیختگان هستند، با عمل و رفتار خود متعلمین را به سوی راه و مسیر خدا هدایت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی شامگاه جمعه در سخنانی با اشاره به هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم اظهار داشت: این هفته را به حضور معلمان شریف و نجیب تبریک می گویم و یاد استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی می‌دارم.

وی با بیان اینکه معلمان مشعل داران فروزان هدایت هستند، تصریح کرد: دانشمندان و صاحبان علم که معلمان از جمله این فرهیختگان هستند، با عمل و رفتار خود متعلمین را به سوی راه و مسیر خدا هدایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: خداوند متعال در آیات قرآن کریم صاحبان علم و اندیشه را در زمره کسانی قرار داده است که به یگانگی خدا شهادت می‌دهند.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه در حالی که رویداد جدیدی در جهان واقع شده است و ویروس کرونا همه جهان را در بر گرفته و کشور ما را هم در بر گرفته است، انتظار می‌رود معلمین و فرهنگیان و دانش آموزان و اولیای آنها در چهار جشنواره به نام‌های جشنواره تربیت ماندگار، نوای امید، شاد، یاری گران زندگی و بهار سلامتی شرکت کنند و با استقبالی که از این ۴ جشنواره به عمل می‌آورند ثابت کنند در حالی که مدافعان سلامت و کادر درمانی پیام آور سلامت برای مردم متدین و انقلابی ایران اسلامی هستند، با شرکت در این جشنواره‌ها ثابت کنند که تعلیم و تربیت تعطیل نیست و فرهیختگان با شیوه‌های دیگری در عرصه آموزش و تربیت حضور فعال دارند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.