امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ تعداد بازدید: ۵۱
print

همه پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی پیوست پدافند غیرعامل داشته باشد

معاون استاندار لرستان گفت: برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی تمام پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی باید پیوست پدافند غیرعامل را داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود ثمینی امروز یکشنبه در شورای پدافند غیر عامل لرستان ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامی‌داشت شهادت سردار بزرگ اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: وی توانست با فداکاری‌های بی‌بدیل خود انقلاب اسلامی را در دنیا معرفی کرده و همچنین در مبارزه با ظلم و ستم و ایادی استکبار و عقب نشاندن آن باعث سربلندی ایران اسلامی در جهان شود.

وی ادامه داد: اگر آمریکا امروز نمی‌تواند جواب حملات جمهوری اسلامی ایران را بدهد حاکی از اقتدار کشور است و شهید سلیمانی یکی از مولفه‌هایی بود که در ایجاد و تقویت این اقتدار سهم بسزایی ایفا کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه امروز در حوزه پدافند غیرعامل برنامه‌ریزی و اولویت بندی تمام پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی باید پیوست پدافند غیرعامل را داشته باشد، گفت: طبق گذشت زمان این پیوست باید به روز رسانی شود و در غیر اینصورت مدیران دستگاه‌ها می‌بایست پاسخگو باشند.

ثمینی افزود: اگر کشورهای پیشرفته زیرساخت‌های خود را از آفات و هجوم عوامل طبیعی و غیرطبیعی مصون سازی کرده‌اند به دلیل برخورد علمی، برنامه ریزی، اولویت بندی و هزینه کردن درست بوده که توانسته‌اند از انسان‌ها محافظت کنند.

وی با بیان اینکه ایران به دلیل خصومت بعضی از کشورها همیشه مورد آماج حملات دشمنان بوده است، تصریح کرد: باید نقاط و موضوعاتی که تهدید می‌شویم احصاء و بررسی شوند تا بتوانیم مسائل داخلی و سیستم‌های نرم‌افزاری خود را در بخش سایبری مصون نگه داریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با تاکید بر اینکه اولویت بندی و برنامه‌ریزی در تمام دستگاه‌های امنیتی و اجرایی باید مدنظر قرار گیرد، بیان کرد: طی شرایط کنونی برای مبارزه با آفت‌های کشاورزی، دامی و… در سیستم کاری می‌بایست بر اساس یک برنامه‌ریزی مناسب و اولویت بندی در هزینه اعتبارات اقدام کرد.

ثمینی ادامه داد: اگر مبارزه و پیشگیری در اولویت کاری تمام دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد و به درستی انجام شود، خسارات کاهش پیدا خواهد کرد.

وی تاکید کرد: تهیه ژنراتور برق برای تمام دستگاه‌ها امری ضروری بوده چراکه امروز تمام کارها به نوعی با این سیستم مرتبط است.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.