امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۹/۲/۱۴ تعداد بازدید: ۱۷۴
print

۱۵۰۰ خانوار روستایی لرستان از نعمت گاز بهره مند می‌شوند

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: تا پایان امسال هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی استان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، کرم گودرزی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به گاز رسانی به صنایع لرستان، اظهار داشت: در این رابطه بیش از ۱۱۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۸۴ میلیارد تومان در استان پیش بینی شده است.

وی عنوان کرد: تلاش ما این است که همه این پروژه‌ها را تا پایان امسال به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه با توجه به زیرساخت‌ها خوبی که در استان داریم هیچ گونه محدودیتی برای گاز رسانی به صنایع نداریم، تصریح کرد: علاوه بر ۱۱۵ پروژه یاد شده، ۱۴ مورد پروژه گاز رسانی به صنایعی مانند «سی ان جی»، گلخانه‌ها و… عقد قرار شده است.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روند گاز رسانی به روستاهای لرستان نیز عنوان کرد: در استان دو هزار و ۳۵۴ روستای واجد گازرسانی در لرستان وجود دارد که از این تعداد هزار و ۷۰۹ مورد از نعمت گاز بهره مند هستند.

وی تصریح کرد: ضریب نفوذ گاز رسانی به روستاهای لرستان بیش از ۸۷ درصد است و پروژه گاز رسانی به ۳۰۱ روستا نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان عنوان کرد: گاز رسانی به این تعداد روستا، تا پایان امسال عملیاتی خواهد شد.

گودرزی با اشاره به پیش بینی ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این زمینه، گفت: با گاز رسانی به این تعداد روستا، بیش از هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد و ضریب گاز رسانی به روستایی استان تا پایان امسال به بیش از ۸۹ درصد می‌رسد.

وی بیان داشت: همچنین کار مطالعاتی گاز رسانی به ۱۷۲ روستای دیگر استان انجام شده که با واگذاری به پیمانکار، تا پایان سال ۱۴۰۰، ضریب نفوذ گاز در روستاهای لرستان را به بیش از ۹۸ درصد خواهیم رساند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.