امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۱۰/۲ تعداد بازدید: ۴۶
print

حضور رئیس سازمان تبلیغات در ماهشهر

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی امروز با حضور در شهرک طالقانی (کوره‌ها) ماهشهر با مردم این شهرک دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به همراه برخی از معاونان خود با حضور در شهرک طالقانی با مردم این منطقه دیدار کرد.

حجت‌الاسلام قمی نماز ظهر و عصر را در مسجد صاحب‌الزمان (عج) این منطقه اقامه کرد و بعد پای درد دل مردم این منطقه نشست.

همچنین قرار است، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از مناطق مختلف این شهرک دیدار کرده و با مردم این منطقه گفت‌وگو کند. خواسته‌ها و گفته‌های مردمی این منطقه قرار است از طریق حجت‌الاسلام قمی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی منتقل شود.

شهرک طالقانی یکی از مناطق محروم ماهشهر به شمار می‌رود که برخی اتفاقات در آن در حوادث مربوط به اغتشاشات افزایش قیمت بنزین طی مدت اخیر دستاویز هجمه رسانه‌های معاند و ضد انقلاب بوده است.

یکی از شهروندان در این نشست در خصوص وضعیت بد مدارس این مناطق اظهار کرد: فرزندان ما در کلاسی با ظرفیت ۱۸ نفر درس می‌خوانند که ۳۶ نفر در آن گنجانده می‌شود.

وی افزود: وضعیت مدارس باید به نسبت دیگر شهرهای استان و کشور در اینجا نیز مورد توجه قرار داده شود.

یکی دیگر از شهروندان با اشاره به بدی وضعیت زیر ساخت‌ها در این مناطق بیان کرد: این دولت می‌خواهد با مذاکره دنیا را راضی کند اما نمی‌تواند فعالیت‌هایی را انجام دهد که مردم خود راضی نگه دارد؟ آقای روحانی که ادعا می‌کند با مذاکره دنیا را راضی کرده چرا با مردم خودش حرف نمی‌زند؟ بهترین نیست به جای راضی کردن چشم آبی‌ها، روحانی با مردم خوش صحبت کند.

وی بیان کرد: در این منطقه زیر ساخت‌های مختلف مانند آب، برق و فاضلاب وجود ندارد. ما تحریم‌ها و فشار اقتصادی از بیرون به کشور را درک می‌کنیم اما با توجه به توسعه مرکز و برخی استان‌های خاص معتقدیم که مشکلات ما ربطی به تحریم‌ها ندارد.

یکی از جوانان طالقان عنوان کرد: ما اعتراض می‌کنیم اما بر پیشانی ما مهر اغتشاشگر می‌چسبانند. ما اغتشاشگر نیستیم بلکه خواستار حق قانونی مان هستیم و با اقدامات مخرب مخالفیم.

وی افزود: مردم این استان و این منطقه با توجه به وجود فلرها و شرکت‌های استخراج نفت، سهمشان از اینها تنها بیماری و آلودگی هوا است و اشتغال آن به مرکز نشینان و افراد خاص می‌رسد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.