امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۱۲/۸ تعداد بازدید: ۸۱
print

خدمت‌رسانی در درون قوه قضاییه از ابتدا مدنظر بوده است

رئیس دستگاه قضا درحاشیه بازدید از مراحل ساخت بیمارستان فوق تخصصی قوه قضاییه، گفت: به عنوان خادم القوم آنچه که ممکن بود را در این مسیر انجام دادیم و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

‌به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا در حاشیه بازدید از مراحل ساخت بیمارستان فوق تخصصی قوه قضاییه، ضمن تبریک میلاد مسعود دخت گرامی پیامبر اکرم (ص) حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) و همچنین روز زن و روز مادر به همه بانوان و مادران این مرز و بوم، اظهار کرد: از خداوند می‌خواهیم توفیق خدمت به مردم عزیز کشورمان را به ما عطا کند.

وی گفت: بنای این بیمارستان از حدود یک سال و نیم قبل برای خدمت رسانی به کارکنان دستگاه قضایی و البته در حد میسور برای عموم مردم عزیز البته در حدی که وسع این بیمارستان باشد، آغاز شد.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه امروز مسئله درمان برای مردم مسئله‌ای مهم است و جزو امور اساسی به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: دولت محترم در طول سالیان برای کم کردن هزینه‌های درمانی تلاش‌های فراوانی کردند و انصافا هم موثر واقع شده است لذا در همین جا باید از وزرای بهداشت قبلی و فعلی برای تلاش مجدانه‌ای که در این زمینه داشتند خصوصا آقای نمکی وزیر محترم بهداشت فعلی، تشکر کنم.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه مسئله خدمت رسانی در درون قوه قضاییه در جهات مختلف از ابتدا مدنظر بوده، گفت: اموری که برای رفع نیازهای ضروری کارکنان دستگاه قضایی است همواره مورد توجه بوده ولی واقعیت این است که کارکنان دستگاه قضایی مشکلات معیشتی زیادی دارند و مسئله درمان هم یکی از آن بخش‌ها است.

وی ابراز امیدواری کرد که با افتتاح این بیمارستان فوق تخصصی قدمی برای رفع نیازهای دستگاه قضایی برداشته شود.

آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: ما هم به عنوان خادم القوم آنچه که ممکن و میسور بود را در این مسیر انجام دادیم و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: ان شاءلله به زودی این بیمارستان افتتاح خواهد شد، حسب گزارش‌ها بیش از ۸۰ درصد از اقدامات ساختمانی انجام شده و تجهیزات آن آماده است که امیدواریم با محبت دوستان مخصوصا وزیر بهداشت مسئله نیروی انسانی و پرسنل این بیمارستان نیز برطرف شود تا خدمت رسانی خوبی برای کارکنان قضایی و البته در حد میسور برای مردم، صورت پذیرد.

وی با قدردانی از دکتر مرضیه وحید دستجردی ریاست مرکز سلامت قوه قضاییه،   معاونت اجرای حوزه ریاست دستگاه قضا، مهندسانی که در ساخت بیمارستان نقش داشتند، دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت قبلی و دکتر نمکی وزیر بهداشت فعلی، معاونت‌های وزارت بهداشت که در زمینه فراهم کردن برخی از نیازهای بیمارستان دخیل بودند و همه کسانی که برای این خدمت بزرگ قدم برداشتند، یادآور شد: خدمت به مردم عزیز در این شرایط، خصوصا شرایط سخت فعلی با هر قدمی که برداشته شود عبادت و یک حسنه است، بنابراین تمام کسانی که در این مسیر گام بر می‌دارند مطمئن باشند که عبادت کردند و عملشان عبادی بوده است.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.