امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۱/۲۵ تعداد بازدید: ۶۹
print

 معاون عملیات ناجا مورد امنیتی در مناطق سیل‌زده خوزستان گزارش نشده است

اهواز - معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: با وجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در هورالعظیم و قطع ارتباط زمینی، خوشبختانه به لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین ساجدی‌نیا امروز شنبه در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل‌زده و هورالعظیم اظهار داشت: منطقه هورالعظیم کاملاً زیر آب رفته و همچنین کشور عراق را هم آب فراگرفته است.

وی افزود: در بازدیدی که از پاسگاه‌ها و گذرگاه‌های مرزی داشتیم، خوشبختانه مورد خاصی از لحاظ امنیتی نداشتیم.

سردار ساجدی‌نیا ادامه داد: به دلیل وجود سیل تردد به صورت زمینی با مشکل مواجه است و از طریق هوا و با قایق‌ها این ارتباط برقرار شده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: خوشبختانه با حضور سازمان‌های امدادی در کنار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه، خدمات رسانی‌ها به خوبی انجام شده که با مردم هم وقتی صحبت کردیم خوشبختانه مشکل امدادرسانی وجود ندارد.

سردار ساجدی‌نیا بیان کرد: در دشت آزادگان بواسطه آبی که سطح منطقه را فراگرفته ارتباط زمینی قطع شده و می‌طلبد مسئولان ضمن حضور در این مناطق مشکلات هموطنان را رفع کنند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.