امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۹/۴/۱۸ تعداد بازدید: ۴۹
print

ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی در جلسه دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان تأکید کرد: ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ۱۷ تیر ۹۹ با حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی و تبلیغی گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین قمی به نقش ادارت کل سازمان تبلیغات اسلامی در استان‌ها اشاره و عنوان کرد: ادارات کل تبلیغات اسلامی در استان‌ها بازوی اجرایی نمایندگان ولی فقیه هستند.

در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار کرد: امیدوارم این سفر باعث خیر و برکت در استان شود.

امام جمعه خرم آباد در پایان این دیدار به ماموریت سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: ماموریت سازمان تبلیغات اسلامی این است که در امتداد خون شهدا حرکت کند و راه آن‌ها را ادامه دهد، زیرا شهدا بهترین مبلغان دینی هستند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.