امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۱/۲۵ تعداد بازدید: ۱۰۵
print

اهدای یک روز حقوق کارکنان تبلیغات اسلامی استان لرستان به سیل‌زدگان

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از اهدای یک‌ روز حقوق کارکنان این اداره‌کل و ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های تابعه این استان برای کمک به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل با بیان مطالبی در این خصوص، گفت: با توجه به اعلام آمادگی کارکنان این اداره کل مبنی بر اهدای داوطلبانه یک روز حقوق خود به سیل‌زدگان استان‌ لرستان این مبالغ در پایان فروردین ماه جمع آوری و صرف امور مرتبط به سیل زدگان و تأمین نیازهایشان می‌شود.

وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی در مناطق سیل زده استان لرستان با تمام قدرت و امکانات ورود پیدا کرد و هم اکنون نیز با اعزام گروه‌های جهادی، اعزام مبلغ، جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی از طریق مساجد، تشکل‌های دینی و... در حال امدادرسانی به مردم آسیب دیده نقاط مختلف استان است.

حجت‌الاسلام مهدوی در پایان اظهار داشت: یاری رساندن به مردم آسیب دیده در اینگونه حوادث عبادت است و مردم عزیز ایران اسلامی با سیل خروشان کمک‌های خود یک بار دیگر اتحاد، همدلی، همبستگی و از خودگذشتگی خود را به تمام دنیا نشان دادند و به واقع ثابت کردند هرگاه نیاز باشد با هر قومیت و زبانی پای کار خواهند آمد و یک دل و یک صدا خواهند شد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.