امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۲/۱۷ تعداد بازدید: ۱۵۶
print

دیدارمدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با مدیر کل آوزش و پرورش این استان

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان ضمن دیدار با مدیر کل آوزش و پرورش این استان به بررسی اهداف فرهنگی هر دو دستگاه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان،در این دیدار حجت‌الاسلام مهدوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تقدیر از همکاری بسیار خوب آموزش و پرورش در برگزاری گفتمان های دانش آموزی و فعالیت ائمه جماعات در مدارس گفت: از نمونه همکاری های شایسته اداره کل تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش لرستان می توان به فعالیت دبیرستان های معارف اسلامی صدرا اشاره کرد که هم اکنون در ۵ شهرستان استان این مدارس با هدف تقویت بنیه دینی دانش آموزان و پرورش نیروی تراز جمهوری اسلامی فعال هستند.

گفتنی است،در ادامه این دیدار، سید احمد علی موسوی نیا،سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه اهداف ترسیم شده در نظام تعلیم و تربیت براساس آموزه های دینی، سیره معصومین و آرمان های امام راحل است گفت: برای رسیدن به این اهداف متعالی برنامه های خود را از پیش دبستانی آغاز کردیم و اعتقاد داریم که همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی لرستان نبایستی تنها به فعالیت دبیرستانهای معارف اسلامی صدرا ختم شود چرا که ظرفیت همکاری این دو نهاد گسترده تر می تواند باشد.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان در دیدار با مدیرکل و معاونین سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: هدف متعالی این ۲ دستگاه مهم و تاثیرگذار جامعه، پرورش و تربیت نیروی انسانی تراز جمهوری اسلامی است.

لازم به ذکر است،در این دیدار محمود خرم آبادی،رئیس اداره طرح و برنامه و مسئول دبیرستانهای صدرای اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان نیز در خصوص دبیرستانهای صدرا و تعامل بیشتر با اداره کل اموزش و پرورش مطالبی را عنوان کرد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.