امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۹/۴/۱۸ تعداد بازدید: ۷۸
print

سازمان تبلیغات اسلامی در انجام مأموریت‌ها و وظایف خود کوتاهی نمی‌کند

 

قمی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در انجام مأموریت‌ها و وظایف خود کوتاهی نمی‌کند و مبلغان اصلی دین شهدا هستند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان به اهمیت مردمی کردن تبلیغ اشاره و عنوان کرد: آن چه امروز بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است با تلاش مجاهدانه پیش می‌رود.

وی افزود: در این مراسم باید از افرادی تقدیر شود که بدون داشتن هیچ ادعایی مشغول به فعالیت هستند؛ باید از کسانی که سال‌های طولانی در این اداره کل زحمت کشیده اند به طور خاص تقدیر شود.

قمی تصریح کرد: ما به‌عنوان مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی آداب قدرانی را می‌دانیم و تقدیری که بر زبانمان جاری می‌شود سرچشمه آن از اعماق قلبمان است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تشکر از زحمات حجت‌الاسلام مهدوی به‌عنوان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی لرستان گفت: حجت‌الاسلام مهدوی به صداقت، امانت و جدیت مشهور است و ما در ادامه مسیری که سازمان تبلیغات اسلامی در پیش گرفته است از حضور این فرد بهره خواهد برد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در بخش دیگر سخنان خود به مبلغان اصلی دین اشاره و اظهار کرد: تبلیغ اصلی را شهدا انجام دادند و اگر قرار باشد از کسانی تقدیر شود، آن اشخاص فقط شهدا هستند.

وی افزود: شهدا با سلوک خود گره‌های مسیر پیشرفت اسلام ناب محمدی را باز کردند و آثار و برکات آن‌ها علی الخصوص شهدای امر تبلیغ دینی کاملا مشهود است.

قمی اذعان کرد: ما بارهای سنگین بر دوشمان داریم و نباید با سخاوت ازکنار آن‌ها بگذریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: مأموریت‌ها و رسالت‌های خودمان در سازمان تبلیغات اسلامی را جدی گرفته‌ایم و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا در محضر شهدا و امام شهدا رو سپید و سربلند باشیم.

وی افزود: پرچم تبلیغ را باید به دست گرفت و از کار مردم مستضعف گره‌گشایی کرد و این گره گشایی با برطرف کردن موانع فرهنگی محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در انجام مأموریت ها و وظایف خود کوتاهی نمی کند.

 

ما خادم قرآن و اهل بیت(ع) هستیم و در آخرت از ما بازخواست می‌شود

 

در ادامه مراسم حجت‌الاسلام محمد قدرتی مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی لرستان گفت: در دیداری که با حجت‌الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی داشتم بر این مسئله تأکید شد که ما در این دنیا مسئولیم و باید پاسخگو باشیم.

وی افزود: ما خادم قرآن و اهل بیت(ع) هستیم و مردم از ما انتظار دارند و در آخرت از ما در خصوص این موارد بازخواست می‌شود.

قدرتی تصریح کرد: اعتقاد ما به ارائه گزارش کاری نیست، بلکه گزارش کاری ما هیئات مذهبی پویا، تشکل‌های خودجوش فعال در این استان است.

مدیرکل جدید تبیلغات اسلامی لرستان اظهار کرد: برنامه سازمان تبلیغات برای اعتلای اسلام ناب این است که تصدی‌گری نکند و کار کند.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام مهدوی جزء استادید دانشگاهی انقلابی و با اخلاق هستند و این چند سالی که در تبلیغات اسلامی حضور داشتند شاهد اتفاقات خوب و مفیدی بودیم.

گفتنی است، حجت‌الاسلام محمد قدرتی پیش از این به‌عنوان مسئول نهاد رهبری دانشگاه لرستان مشغول به فعالیت بود.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.