امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۴۰۰/۵/۱۷ تعداد بازدید: ۲۴
print

محرم امسال هیچ هیئتی تعطیل نیست

 

حجت‌الاسلام مهدی قدرتی با تاکید بر اینکه محرم امسال هیچ هیئت، روضه و جایگاهی تعطیل نخواهد بود، گفت: مراسم محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.


 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی لرستان، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در گردهمایی «نسل حسینی» ویژه هیئات مذهبی و مداحان لرستان با اشاره به اینکه همکاران ما از یک ماه قبل برای برگزاری مطلوب برنامه‌های محرم برنامه‌ریزی کرده‌اند، اظهار داشت: امسال با ۲۵۰۰ هیئت مذهبی در سطح استان و ۶۰۰ نفر از مبلغان به استقبال برنامه‌های ماه محرم می‌رویم.

وی با بیان اینکه کار‌های خیلی زیادی انجام شده از جمله تدارک مراسمی که در خرم آباد و دیگر شهر‌ها انجام شده است، تصریح کرد: مراسم چاوش خوانی‌امشب و فردا شب در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه یکی از برنامه‌های خوب و جدید امسال، کارگاه‌های تخصصی و محتوایی است که برگزار شده است؛ افزود: سیاه پوشی همه استان از جایگاه‌های ثابت تا متحرک و میدان‌ها و معابر و خودرو‌ها و… انجام شده و در دستور کار است.

حجت‌الاسلام قدرتی با اشاره به اینکه امسال هیچ هیئتی تعطیل نیست، هیچ روضه و جایگاهی تعطیل نخواهد بود و مراسم برگزار می‌شود، ادامه داد: امسال برنامه‌های مربوط به هیئت‌های زنجیر زنی و طبل و سنج را نیز خواهیم داشت و البته دسته‌روی‌ها محله‌ای است و نباید از محله خود بیرون برویم.

وی با بیان اینکه امسال تجمع نخواهیم داشت و فاصله‌گذاری‌ها باید بهتر برگزار شود، تصریح کرد: قول داده‌ایم هیئتی‌های ما پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند و نسبت به سلامتی مردم حساس هستند؛ لذا همه باید از ماسک استفاده کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه سال گذشته مراسم مسقف برگزار نشد اما امسال در فضای باز با یک سوم جمعیت و در فضای بسته با یک چهارم جمعیت مراسم برگزار می‌شود، گفت: ان شاالله خدا توفیق دهد عزای سیدالشهدا را به خوبی برگزار کنیم.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
ویژه نامه مناسبتی
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.