امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۵/۲۸ تعداد بازدید: ۱۴۹
print

استفاده از ظرفیت تشکل های دینی در اجرای برنامه های فرهنگی اربعین حسینی(ع) ضروری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حسینی(ع) این استان، گفت: استفاده از ظرفیت تشکل های دینی در اجرای برنامه های فرهنگی اربعین حسینی(ع) ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان در این جلسه با بیان مطالبی پیاده روی اربعین حسینی(ع) را حرکت فرهنگی ارزشمندی دانست و گفت: باید با بهره مندی از این ظرفیت مهم که خیل عظیم عاشقان حسینی ایجاد می‌کنند فضایی ایجاد شود که دشمنان مغلوب این حرکت فرهنگی شوند.

وی با تأکید بر مردمی نمودن هدایت و پشتیبانی زائرین اربعین امام حسین(ع)، اظهار داشت: در این راستا استفاده از ظرفیت بالای تشکل های دینی ضروری است، لذا باید زمینه حضور پررنگ این تشکل ها در کنار اقشار مختلف مردم فراهم شود تا فلسفه قیام امام حسین(ع)، درس آزادگی و جوانمردی و ایستادگی ایشان در راه حق و مبارزه با ظلم و جور به بهترین شکل ممکن برای همه متذکر و یادآوری شود.

حجت‌الاسلام مهدوی در پایان به فعالیت ۲۵۰۰ هیئت مجوزدار در استان اشاره و تصریح کرد: این هیئت ها در راستای برپایی هرچه بهتر موکب‌ها، استقبال و بدرقه زائرین، فضا سازی استان و اجرای منظم و منسجم برنامه های فرهنگی و مذهبی ظرفیت بالایی برای استان محسوب می شوند که شایسته است از این ظرفیت به نحو احسن استفاده شود.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.