امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ تعداد بازدید: ۱۲۱
print

اعلام آمادگی نهادها و تشکل های دینی لرستان برای مقابله با کرونا

نهادها و تشکل های دینی و فرهنگی استان لرستان طی نامه ای به ریاست دانشگاه علوم پزشکی این استان آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در راستای مقابله با ویروس کرونا اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان با بیان مطالبی در این خصوص، گفت: از روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا در استان لرستان مبلغین و تشکل های دینی با تمام وجود وارد عمل شدند و با تهیه و توزیع پک های بهداشتی بین عموم مردم و همچنین ضدعفونی اماکن مذهبی و عمومی مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: در این راستا به منظور هماهنگی بیشتر و اجرای نظام مند فعالیت های نهادها و تشکل های دینی، اداره کل تبلیغات اسلامی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شعرای آیینی، اتحادیه موسسات قرآنی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حوزه های علمیه، اداره کل اوقاف و امور خیریه و مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان لرستان با ارسال نامه ای به ریاست دانشگاه علوم پزشکی این استان آمکادگی خود را جهت هرگونه همکاری در راستای مقابله با ویروس کرونا اعلام داشتند.

در متن این نامه آمده است:

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان

احتراما ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت حضرتعالی و کلیه کادر بهداشت و درمان استان به‌عنوان سنگربانان جبهه سلامت و افسران خط مقدم نبرد با ویروس منحوس کرونا، آمادگی کامل کلیه نهادها و تشکل های فرهنگ دینی استان جهت هرگونه همکاری لازم اعلام نموده و موفقیت بیش از پیش شما و همکاران مخلصتان را از درگاه احدیت خواستاریم.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.