امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۱۰/۱۱ تعداد بازدید: ۹۷
print

 برگزاری جشن های بزرگ چهل سالگی انقلاب در ۴۰ مسجد مرکز لرستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری جشن‌های بزرگ چهل سالگی انقلاب در ۴۰ مسجد مرکز استان خبر داد و گفت: مردمی بودن اساس برگزاری برنامه‌های بزرگداشت پیروزی انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان در ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این ستاد فعالیت خود را در سازمان تبلیغات اسلامی از مدت ها قبل آغاز کرده است، اظهار داشت: یکی از کمیته های این ستاد، کمیته تشکل های دینی و مردم نهاد است که اساس آن هیئت های مذهبی، کانون ها، مراکز قرآنی، پایگاه ها و انجمن های اسلامی است.

وی با بیان اینکه اساس جشن های سالگرد پیروزی انقلاب نیز مردم هستند، افزود: اساسی ترین کمیته ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کمیته تشکل های مردمی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب تنها به دهه فجر محدود نمی شوند و از دی ماه تا پایان بهمن و در اسفندماه نیز برنامه های ویژه چهل سالگی انقلاب اجرا خواهند شد، تصریح کرد: بخشی از این روزها نیز با ایام فاطمیه همزمان است که رویکرد برنامه های ما در این بازه زمانی رویکرد فجر فاطمی خواهد بود.

حجت‌الاسلام مهدوی بیان اینکه در ۴۰ مسجد مرکز استان و در ۴۰ مسجد در شهرستان ها جشن های بزرگ ویژه چهل سالگی انقلاب برگزار می‌شود، عنوان کرد: گردهمایی شبکه روحانیون و اعزام ۴۰۰ نفر از مبلغین خارج از استان به مناطق مختلف لرستان از دیگر برنامه های پیش بینی شده به مناسبت بزرگداشت این ایام مبارک است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در پایان یادآور شد: همچنین برنامه های کارگاهی و همایش های متعدد با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با رویکرد بهره گیری از توان تشکل های دینی و مردمی در سطح استان لرستان برگزار خواهد شد، که البته اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان با استفاده از تمام توان و ظرفیت های موجود تلاش دارد این برنامه ها عموم مردم و نقاط مختلف این استان را پوشش دهند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.