امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۷/۲۴ تعداد بازدید: ۷۲
print

تبیین بیانیه گام دوم و تحکیم بنیان خانواده محور برنامه های فرهنگی در لرستان

حجت‌الاسلام مهدوی، گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و تحکیم بنیان خانواده محور برنامه های فرهنگی و تبلیغی توسط مبلغین و تشکل های دینی در ماه محرم و صفر سال جاری در این استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان در ششمین جلسه شورای اداری کارکنان این اداره کل، گفت: تبیین و تشریح بیانیه گام دوم انقلاب و سبک زندگی اسلامی با موضوع تحکیم بنیان خانواده، از مهم ترین برنامه های اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان در ایام تبلیغی ماه محرم و صفر سال جاری است که انتظار می رود همکاران به این مهم توجه وی‍‍ژه ای داشته باشند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان جهت اجرای دقیق و منظم برنامه های فرهنگی و تبلیغی در دهه اول محرم سال جاری در نقاط مختلف این استان، افزود: باید با انجام کارهای پژوهشی راهکارهای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه و راه های پیشگیری از فروپاشی بنیان خانواده ها را پیدا کرد و با آموزش مبلغین شبکه تبلیغ، مسئولین تشکل های دینی و اقشار تأثیرگذار در این راه قدم برداشت.

حجت‌الاسلام مهدوی با اشاره به نقش تشکل های دینی و مردمی در جامعه اظهار داشت: فعالیت تشکل های دینی نباید تنها به برگزاری برنامه های جشن و یا عزاداری در مناسبت های ملی و مذهبی خلاصه شود، بلکه باید در طول سال با برنامه ریزی دقیق به مباحث مختلف فرهنگی و اجتماعی ورود پیدا کنند و بستری برای حل مسائل و مشکلات منطقه محل فعالیت خود باشند.

 

وی در پایان ضمن تأکید بر لزوم گفتمان سازی در زمینه بیانیه گام دوم انقلاب و خانواده تصریح کرد: این مباحث باید به صورت های مختلف تبیین و تشریح شوند، لذا در این راستا کارشناسان از امروز با جدیت بحث های آموزشی و توانمندسازی نیروهای هدف از جمله: مبلغین، مبلغات، روحانیون مستقر، روحانیون طرح هجرت، مسئولین تشکل های دینی، مداحان، بانوان فرهیخته و اقشار تأثیر گذار را در دستور کار خود قرار دهند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.