امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۸/۹/۱۱ تعداد بازدید: ۹۴
print

دوره آموزشی آشنایی با رسانه های نوین ویژه رابطین خبری استان لرستان

به همت روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان دوره آموزشی آشنایی با رسانه های نوین ویژه رابطین خبری ادارات تبلیغات اسلامی شرق این استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، در ابتدای این دوره حجت‌الاسلام سیدمهدی حسینی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دورود در خصوص اهمیت و جایگاه رسانه ها از بدو اسلام تا کنون، گفت: در زمان پیامبر(ص) هم موضوع اطلاع‌رسانی و استفاده از ظرفیت رسانه از اهمیت ویژه ای برخوردار بود به طوری که حضرت با اعزام مبلغین به نقاط مختلف موضوع اسلام را اطلاع‌رسانی می فرمودند.

در ادامه مرادی، مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان در خصوص رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه روابط عمومی و رسانه مطالبی را عنوان کرد و افزود: در افق جدید روابط عمومی سازمان بحث اطلاع‌رسانی و استفاده از ظرفیت رسانه های نوین تغییر کرده است و در کنار مبحث انعکاس اخبار بحث شناسایی و کشف استعدادها و نخبه های رسانه ای و فعالان فضای مجازی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

در پایان این دوره آموزشی یک روزه رابطین خبری ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان های ازنا، الیگودرز، دورود و بروجرد به بیان مسائل و مشکلات حوزه های کار خود پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر در خصوص رفع آن ها تصمیماتی اتخاذ گردید.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.