امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۷/۸ تعداد بازدید: ۱۱۱
print

هیئت های مذهبی سرمایه های ملی انقلاب هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، گفت: هیئت های مذهبی سرمایه های ملی انقلاب هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان، حجت‌الاسلام مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت دو هزار و پانصد هیئت مذهبی مجوز دار در این استان، گفت: هیئت های مذهبی باید به مسائل روز و دغدغه جوانان بپردازند و با استفاده از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب جامعه را به سمت اندیشه اسلامی و انقلابی سوق دهند.

وی افزود: استفاده و الگوبرداری از راه و روش زندگی امام حسین(ع) و قیام عاشورای حسینی تنها مختص به ماه محرم نیست، بلکه مربوط به همه طول سال است و همه مردم نیز همواره و در تمام مراحل زندگی باید در پرتو عاشورای حسینی و محرم به سمت یک زندگی سرتاسر اسلامی و انقلابی حرکت کنند.

حجت‌الاسلام مهدوی در ادامه با تأکید بر حضور تشکل های دینی در فضای مجازی، تصریح کرد: وی ادامه داد: امروز با رشد شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی دشمن سعی دارد ذهن و قلب جوانان ما را تسخیر کرده و از راه حق و حقیقت دور کند، لذا در این راستا مجموعه گسترده تشکل های دینی بایدبا استفاده از ظرفیت بالای فضای مجازی و انجام فعالیت های فرهنگی و دینی در این فضا پشتوانه نظام و ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی در جامعه باشند.

وی در پایان اظهار داشت: هیئت های مذهبی سرمایه های ملی انقلاب هستند، لذا در این راستا اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با برنامه ریزی و آموزش های تخصصی در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی، مقابله با تهاجم فرهنگی و رصد فضای مجازی در سمت و سو دادن به برنامه های تشکل های دینی تمام توان خود را به کار گرفته است.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.