امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۳/۲۴ تعداد بازدید: ۱۴۰
print

پذیرش در دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای خرم‌آباد آغاز شد

مسئول دبیرستان‌های صدرا لرستان گفت: پذیرش در دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا خرم‌آباد برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ آغاز شد.

آقای محمود خرم آبادی در گفتگو با کارشناس روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا خرم آباد با کادری مجرب در مقطع متوسطه دوره دوم، در نظر دارد از میان دانش آموزان مستعد پایه سوم متوسطه (پایه نهم) برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ پذیرش محدود به عمل آورد.

وی تصریح کرد: داشتن حسن اخلاق و رفتار، دارا بودن حداقل معدل ۱۸ و نمره انضباط ۲۰ در پایه نهم، قبولی در آزمون علمی و مصاحبه حضوری از ضوابط پذیرش در این دبیرستان است.

مسئول دبیرستان های صدرا لرستان ادامه داد: دانش آموزان با ثبت نام در این دبیرستان، علاوه بر تحصیل در یک محیط آموزشی معنوی و دینی، می توانند پس از فارغ التحصیلی ضمن شرکت در آزمون سراسری ورودی دانشگاه های کشور در رشته هایی از قبیل حقوق، علوم قضایی، علوم سیاسی، مدیریت، روانشناشی، جامعه شناسی، فلسفه، ادبیات فارسی، عربی و ... ادامه تحصیل دهند.

خرم آبادی با بیان اینکه همچنین دانش آموزان در صورت علاقه و تمایل می توانند بعد از قبولی در آزمون، وارد حوزه های علمیه شوند و دروس طی شده دبیرستان معادل دو سال حوزوی محسوب می شود، تصریح کرد: دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان صدرا همچنین می توانند در مراکز خاص مانند دانشگاه شهید مطهری، دانشگاه امام صادق، دانشگاه رضوی و ... به تحصیل بپردازند.

بر اساس این گزارش، علاقمندان برای ثبت نام در دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا خرم آباد می توانند به ساختمان این دبیرستان واقع در خیابان ۶۰ متری، نرسیده به هزاردستگاه، پشت اداره گاز شهرستان خرم آباد، انتهای خیابان شهید نظر زاده مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ۰۶۶۳۳۲۴۰۰۴۴ و ۰۶۶۳۳۲۴۰۰۴۵ تماس حاصل کنند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.