امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۵/۲ تعداد بازدید: ۱۶۲
print

فعالیت۳۰موسسه و خانه قرآنی در شهرستان بروجرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد از فعالیت 30 موسسه و خانه قرآنی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان،حجت‌الاسلام صادق جعفرپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد از فعالیت ۳۰ موسسه و خانه قرآنی در این شهرستان خبرداد.

وی با بیان اینکه مؤسسات قرآنی نیازمند نگاه ویژه و حمایت مسئولان هستند، گفت: نباید به گونه‌ای با مؤسسات قرآنی برخورد کرد که این مؤسسات خود را در میان جنگ نرم دشمن و در عرصه فعالیت قرآنی تنها ببینند.

حجت‌الاسلام جعفرپور با بیان اینکه مؤسسات قرآنی نیز باید از انجام حرکت‌های موازی خودداری کنند،اظهارداشت: اتحاد و هماهنگی بین مؤسسات و خانه های قرآنی نیز می‌تواند این مؤسسات را در پیش‌برد اهداف قرآنی و همچنین ارائه خدمات قرآنی در سطح استان موفق کند.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ موسسه قرآنی فعال در شهرستان بروجرد وجود دارد تأکید کرد: سطح‌بندی مدارس قرآنی به مانند مقاطع مختلف آموزش و پرورش می‌تواند آموزش قرآن در جامعه را هدفمندتر و تخصصی‌تر از قبل کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد در پایان آموزش روخوانی و روان‌خوانی را از مهم‌ترین آموزش‌های مورد نیاز موسسات قرآنی دانست وگفت: امید است با عنایت بیش از پیش به فعالیتهای قرانی شاهد رشد و بروز استعدادهای خوبی در زمینه های مختلف قرآنی در این شهرستان باشیم.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.