امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۷/۹/۱۹ تعداد بازدید: ۳۰۷
print

برگزاری نشست تخصصی آشنایی و مقابله با خرافات و موهومات در ساحت دین در شهرستان دلفان

نشست تخصصی آشنایی و مقابله با خرافات و موهومات در ساحت دین با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، در این نشست تخصصی که با حضور امام جمعه، معلمان پرورشی مناطق آسیب پذیر، روحانیون مستقر و طرح هجرت، مسئولین هیئات مذهبی، کانون مداحان و مبلغات حوزه علمیه خواهران شهرستان دلفان برگزار شد، حجت‌الاسلام مهدوی امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان ضمن بیان مطالبی در خصوص خرافات و موهومات موجود در ساحت دین، نقش تشکل های دینی و اقشار تاثیر گذار فرهنگی را در زدودن غبار خرافه و موهوم از چهره دین بسیار حائز اهمیت برشمرد و براستفاده از این ظرفیت عظیم در ترویج معارف والای اسلام ناب محمدی و مبارزه با خرافات و موهومات تاکید کرد.

وی در ادامه مهمترین راهکار مبارزه با خرافات و موهومات در ساحت دین را آموزش های تخصصی برای جامعه هدف برشمرد و خواستار اهتمام جدی اقشار تاثیر گذار در شناساندن و معرفی حقایق و زیبایی های دین مبین اسلام به اقشار مختلف شد.

در پایان این نشست نیز حجت‌الاسلام جمعیاری، امام جمعه شهرستان دلفان با تشکر از حضور حجت‌الاسلام مهدوی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان در شهرستان دلفان، پیرامون نقش تشکل های دینی و معلمان پرورشی در شناسایی، کنترل و مقابله با آسیب های اجتماعی و خرافات و موهومات بسیار مهم برشمرد و بر اهتمام جدی آنان به این مساله خطیر تاکید کرد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.