امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۶/۳/۱۷ تعداد بازدید: ۳۰۶
print

فعالیت تبلیغی ۴۰ مبلغ ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان دلفان

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان گفت:امسال ۴۰ نفر از مبلغان بومی در مساجد شهرستان دلفان در ماه مبارک رمضان مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان، حجت‌الاسلام احمدی، کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان با اعلام این خبر،گفت:به لطف الهی امسال بیش از چهل نفر از مبلغین و مبلغات شامل روحانیون مستقر و طرح هجرت و ائمه جماعات مساجد در کلیه مساجد شهرستان دلفان در ماه مبارک رمضان فعالیت می‌کنند.

وی عنوان کرد:برنامه های تلاوت قرآن بطور روزانه یک جزء، دعاهای وارده در ماه رمضان، دعای سحر ماه رمضان، نمازهای جماعت، بیان احکام و تفسیر قرآن از فعالیتهای مساجد شهرستان دلفان در طول ماه مبارک رمضان خواهد بود.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان اظهارداشت:فرصت یک ماهه رمضان از ارزشمندترین فرصتهایی است که مبلغان گرانقدر می توانند از آن بهره ببرند.

احمدی استقبال مردم را از جلسات ماه رمضان بسیار خوب برشمرد و گفت:در ماه رمضان آمادگی مردم برای پذیرش بیش از سایر مواقع است.

وی خاطرنشان کرد:مساجد شهرستان دلفان پذیرای برنامه های مختلف دینی و معنوی هستند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.