امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۶/۴/۳ تعداد بازدید: ۷۳۷
print

برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان کوهدشت

مردم شهیدپرور شهرستان کوهدشت همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهان همبستگی مسلمانان برای آزادسازی قدس شریف از دست اشغالگران صهیونیست شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان، حجت‌الاسلام محمد جواد گراوند، رییس اداره تبلیغات اسلامی کوهدشت با بیان خبر فوق افزود: درآخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار شهرستان رومشگان همزمان با سراسر استان لرستان با فریاد مرگ بر آمریکا و صهیونیست درحمایت از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس حماسه آفریدند.

 

در این راهپیمایی مردم با شعار های الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است و … خشم و انزجار خودرا از جنایت رژیم صهونیستی ابراز نمودند.

امام جمعه و فرماندار ورییس اداره تبلیغات اسلامی و روساو کارکنان سایر دستگاه های اداری و انتظامی شهرستان کوهدشت در مراسم راهپیمایی حضور داشتند. راهپیمایی از قابل مسجد صاحب الزمان (عج) شروع شده و به سمت میدان امام(ره)،و سپس به سمت چهارراه فرمانداری و چهار راه الله اکبر و در ادامه بازگشت به مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار گردید.

در ادامه قطعنامه پایانی راهپیمایی قرائت و راهپیمایان با شعار الله اکبر مفاد آن را تایید نمودند.

لازم به ذکر است سخنرانان این مراسم مهندس فردی بیرانوند فرماندار کوهدشت و حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه کوهدشت بودند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.