امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ تعداد بازدید: ۳۸۹
print

امام جمعه خرم‌آباد مردم لرستان با حضور پررنگ خود پایداری خود را به نظام ثابت کردند

امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم لرستان با حضور پررنگ، پایداری خود را در حفظ انقلاب اسلامی ثابت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان، آیت‌الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم لرستان با حضور پررنگ، پایداری خود را در حفظ انقلاب اسلامی ثابت کردند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اضافه کرد: ملت آمریکا و دشمنان انقلاب باید بدانند مردم ایران به تحریم‌ها و تهدید‌های آنها اعتنایی ندارند و همواره با قدم ثابت در حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب گام برمی‌دارند.

آیت‌الله میرعمادی افزود: مردم با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن عمق محبت و ارادت خود را به ولایت و رهبری ثابت کردند و به دعوت رهبری لبیک گفتند و پاسخ دندان‌شکنی بر دهان یاوه‌گویان آمریکایی زدند.

خطیب نماز جمعه شهر خرم‌آباد با اشاره به اینکه براساس آموزه‌های دینی ما دو نوع عید داریم، عنوان کرد: یک عید اسلامی مانند عید فطر، غدیر و... داریم و دیگری عید ملی بوده که سرنوشت مردم در این روزتعیین می‌شود.

وی ادامه داد: براساس دین روزی عید بوده که انسان در آن روز گناه نکند و بر این اساس 22 بهمن روز عید ملی ملت ایران اسلامی است و باید روز جشن و سرور باشد.

آیت‌الله میرعمادی متذکر شد:22 بهمن روز اقتدار و قدرت‌نمایی ملت است، چرا که ملت ایران خودشان انقلاب کردند و یقینا استمرار انقلاب اسلامی ایران نیز با حضور مردم در صحنه تحقق می‌یابد.

امام جمعه شهر خرم‌آباد تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن انقلاب اسلامی ایران را بیمه کرده است و مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب است و به خصوص رییس جمهور آمریکا است.

وی پیام عمومی راهپیمایی 22 بهمن را دفاع از انقلاب توسط ملت ایران دانست و گفت: پیام خاص راهپیمایی امسال پاسخ به یاوه‌گویی‌های مقامات آمریکایی است، چرا که مردم با دعوت رهبری آمدند و اعلام کردند که رئیس جمهور نادان و تازه به دوران رسیده آمریکا با تهدیدهایش هیچ غلطی نمی‌کند.

آیت‌الله میرعمادی یادآور شد: رئیس جمهور آمریکا که هنوز دست چپ و راست خودش را یاد نگرفته است و هنوز سردار قاسم سلیمانی را با سلیمانیه عراق اشتباه می‌گیرد، ملت ایران را تهدید می‌کند که در پاسخ او ملت ایران به رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند که تو کوچک‌تر از آن هستی که برابر قدرت ملت ایران قرار بگیری و ملت ایران با تمام قدرت و توان خود مشت کوبنده و محکمی بر دهان تو می‌زند.

خطیب نماز جمعه خرم‌آباد در ادامه اظهاراتش با یادآوری فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) خاطرنشان کرد: عزاداری و سوگواری ایام فاطمیه در استان باید با عظمت و شکوه برگزار شود و این در حالی است که امروز جشن و چراغانی به مناسبت پیروزی انقلاب داشته‌ایم و از فردا باید برای حضرت فاطمه(س) سوگواری کنیم.

وی تشریح کرد: فریاد «الله اکبر» ملت ایران خواب راحت را از چشمان رییس جمهور و سران آمریکایی سلب کرده و این سیل خروشان امروز به راهپیمایی آمد و آنچنان فریادش کوبنده بود که کاخ سیاه آمریکا را به ذلت می‌کشاند.

میرعمادی اظهار کرد: مردم امروز به خاطر خدا در راهپیمایی شرکت کردند و خدا نیز پاداش آنها را می‌دهد.

 

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.