امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ تعداد بازدید: ۴۲۰
print

امام جمعه موقت الشتررئیس جمهور جدید آمریکا جلوه‌ای از آمریکای بدون نقاب است

امام جمعه موقت الشتر: دشمنی آمریکا با ملت ایران اسلامی تمام شدنی نیست و از دستگاه دیپلماسی خواهانیم تا این موضوع را به طور جدی مورد پیگیری قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان، حجت‌الاسلام صالحی با اشاره به یوم‌الله 22 بهمن گفت: این روز بزرگ، سالروز بیعت مجدد ملت بابصیرت ایران اسلامی با آرمان‌های انقلاب و امام راحل است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22بهمن، خنثی کننده نقشه‌های شوم استکبار است، افزود: امروز استکبار جهانی به خوبی می‌داند که با تهدید نظامی و تحریم‌های ظالمانه نمی‌تواند در اراده آهنین مردم خللی وارد کند که این امر نشأت گرفته از تبعیت مردم ولایتمدار ایران اسلامی از فرامین مقام معظم رهبری است.

وی افزود: آنچه انقلاب اسلامی را در منطقه به پیروزی رساند اتحاد و حضور یکپارچه مردم در صحنه بود لذا می‌طلبد مردم بهتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت کرده و دشمنان انقلاب را ناامید کنند.

وی با اشاره به تصمیم رییس جمهور جدید آمریکا مبنی بر ممانعت از ورود اتباع چند کشور از جمله ایران، دستبند زدن به کودک 5 ساله ایرانی را بزدلانه توصیف و بیان داشت: این تصمیم دولت جدید آمریکا، مسأله جدیدی نیست چرا که همواره رؤسای جمهوری آمریکا علیه ملت ایران بوده‌اند اما امروز رییس جمهور جدید این کشور دشمنی خود با ملت ایران را آشکارتر نمود.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور جدید آمریکا، جلوه‌ای از آمریکای بدون نقاب است، تصریح کرد: دشمنی آمریکا با ملت ایران اسلامی تمام شدنی نیست و از دستگاه دیپلماسی خواهانیم تا این موضوع را به طور جدی مورد پیگیری قرار دهد.

وی افزود: 19 بهمن، روزی بزرگ و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است چرا که حماسه حضور قاطعانه ارتش در صحنه انقلاب به وقوع پیوست و طلیعه خجسته پیوند ارتش با ملت مسلمان و انقلابی به وضوح آشکار گشت.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.