امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ تعداد بازدید: ۱۰۲۲
print

اقامه نماز جمعه شهرستان کوهدشت به امامت رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان

امام جمعه موقت شهرستان کوهدشت در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت:با هر افتخار انقلاب،دشمن در صدد ایجادفتنه ای جدید بر آمد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامیس کوهدشت و امام جمعه موقت این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبیلغات اسلامی استان لرستان؛ حجت‌الاسلام محمد جواد گراوند،رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهدشت و امام جمعه موقت شهرستان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان عنوان کرد: اثر فردی حجاب آرامش روحی است، شخصی که حجاب دارد می‌داند که آرام بوده و باعث گناه خود و دیگران نمی‌شود.
وی افزود: خانواد‌ه‌ای مستحکم است که افرادش دنبال بی‌حجابی و فحشا نباشند، زیرا خانواده سالم موجب دوام جامعه در برابر بلایاخواهد بود.
امام جمعه موقت کوهدشت گفت: مردم ولایتمدار شهرستان کوهدشت جهت محکوم کردن اغتشاشات اخیر همزمان با سراسر کشور به میدان آمدند ونشان دادند که از نظام و انقلاب جدا نخواهند شد.
وی ادامه داد: باید از مسئولان شهرستان و نهادهای نظامی و امنیتی که در خط مقدم بودند و برای رضای خدا و آرامش مردم به صحنه آمدند تقدیر کرد، چرا که باتدابیر خود امنیت را برقرار نمودند.
حجت‌الاسلام گراوند با بیان تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم اجرای اقتصاد مقاوتی در جامعه، اظهار داشت: واردات بی رویه با اقتصاد مقاومتی نمی‌سازد، باید این واردات را به حداقل رساند و اقلام ضروری فقط وارد شود.
وی افزود: مقام معظم رهبری در مورد اتفاقات اخیر فرمودند، این نبرد، نبرد ملت با ضد ملت و نبرِد ایران با ضد ایران بود و هجوم به مراکز دینی، حوزه‌های علمیه و مساجد نشانه ضدیت آنان با اسلاماست.

گراوند با اشاره بر اینکه دشمن همیشه در حال حمله است عنوان داشت: ما باید همیشه آماده باشیم و زخمی ایجاد نکنیم که دشمنان از آن سو استفاده بکنند، اگر زخم اقتصادی نبود آمریکا نمی‌توانست در آن نفوذ کند.

امام جمعه موقت کوهدشت تاکید کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری این مثلث شوم توسط آمریکا طرح ریزی شده و با هزینه عربستان لعین، حرکتی به وسیله منافقین بر ضد ایران ایجاد شد که به سرانجام نرسید.

وی گفت: هر وقت این انقلاب به افتخاری دست پیدا کرد دشمن در صدد ایجاد فتنه‌ای برمی‌آید.امام جمعه کوهدشت در پایان افزود: در سال ۸۸ به دلیل حضور ۴۰ میلیونی ملت عزیز ایران در انتخابات، دشمنان فتنه ۸۸ را پایه‌ریزی کردند و در سال ۹۶ نیز به دلیل حرکت‌های پیروزمندانه ایران در برابر تکفیری‌ها، دشمنان این بار فتنه‌ای جدید در این سال به پا کردند،که بحمدالله راه به جایی نبرد.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:
© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.