امام مهدی (عج): من ذخیره خدا در روی زمین و انتقام گیرنده از دشمنان او هستم
۱۳۹۵/۲/۲۰ تعداد بازدید: ۸۰۲
print

ششمین نماز جمعه ازنا بر گز ار شد

امام جمعه شهرستان ازنا در خطبه های این هفته در توصیه ای به طرفداران نامزدها گفت: رقابت در انتخابات تمام شد و اکنون عرصه رفاقت است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان،حجت‌الاسلام سید داود شاهچراغی در خطبه های دوم این هفته نماز جمعه ازنا ضمن تبریک اعیاد رجب و شعبان گفت: روز سوم شعبان ولادت با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار می باشد که جا دارد از پاسداران عزیز تقدیر و تشکر کنیم هم چنین ولادت حضرت ابوالفضل (س) و امام سجاد(ع) را به جانبازان و ایثارگران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
امام جمعه شهرستان ازنا در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس دهم خاطر نشان کرد: این انتخابات نیز دربرخی از استان ها و شهرستان ها مانند حوزه ازنا و دورود به پایان رسید و جا دارد از همه هیئت های اجرایی و امنیتی تقدیر و تشکر کنیم که این انتخابات را نیز با تلاش و دقت انجام دادند.
وی به انتخابات حوزه ازنا و دورود گریزی زد و گفت: در دور دوم انتخابات این حوزه دو عزیز وارد این مرحله شدند که هر دو نفر شان از مدیران با سابقه و موفق کشورمان هستند.
شاهچراغی افزود: شرکت در انتخابات کاری بسیار دشورا و مشکل است که از خود گذشتگی می خواهد، لذا شرکت در انتخابات اخلاقی انسانی و الهی می خواهد، اما تهمت زنی و تخریب در اخلاق الهی جایگاهی ندارد.
امام جمعه ازنا گفت: رقابت دردور اول انتخابات نیز همانند دور دوم بسیار نزدیک بود و افرادی هم که در مرحله اول شرکت کردند از افراد تاثیر گذار و صاحب نظری بودند.
وی در توصیه ای به طرفداران نامزدها و فرد منتخب مردم گفت: امروز دیگر رقابت تمام شده و اکنون عرصه رفاقت است و منتخب نهایی مردم می بایست از نظرات و برنامه های دیگر عزیزان کاندیدا در مرحله اول استفاده کند.
شاهچراغی در ادامه توصیه هایش به منتخب مردم گفت: برای برنامه های پیش رو دو تا سه کار اساسی و مهم را دربرنامه خود قرار دهید و برای به ثمر نشستن آنها تلاش و همتی مضاعف داشته باشید.
وی در همین راستا به بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: در بخش آب و کشاورزی طبق آمار موجود نزولات آسمانی فراوانی داریم و اگر برنامه ریزی مناسبی وجود داشته باشد ما نباید کشاورزی دیم در این منطقه داشته باشیم.
امام جمعه ازنا ادامه داد: تاکید مقام معظم رهبری نیز در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار است، اگر ما برنامه ریزی، مداومت و استقامت داشته باشیم این مملکت گلستان می‌شود.
وی در انتقادی به واردات قاچاق تصریح کرد: چرا منابع ارزی ما باید قاچاق شود، ما در زمینه لوازم آرایشی نزدیک به ۲میلیارد دلار واردات داریم واین در تضاد با اقتصاد مقاومتی است.
شاهچراغی افزود: کشور ما تولید کننده بسیار دارد، چرا باید در زمینه مرکبات طبق آمارهای موجود ۲میلیون وپانصد هزار تن مرکبات واردات داشته باشیم و این درحالیست که برای نگهداری وسالم ماندن این مرکبات در حین تردد در مسیر های طولانی مواد نگهدارنده و سمی می زنند.
امام جمعه شهرستان ازنا گفت: کشاورزان ما گاهی انقدر تحت فشار مالی قرار می گیرند که برداشت محصولات خود را بدون صرفه می بینند و آنها را در زمین رها و یا به قیمت ناچیز به فروش می رسانند.
وی به سفر جهانگیزی معاون اول رئیس جمهور به لرستان گفت: طبق نقل افراد، وی با تاکید راجع به بحث اقتصاد مقاومتی گفته است من بازخواست میکنم افرادی که در این خصوص کوتاهی می‌کنند و از طرف ما این قابل تحسین است.
شاهچراغی به سخنان و ۲۲نکته دیدار رهبری با فرهنگیان اشاره کرد و گفت: ایشان در زمینه سرمایه گذاری درآموزش و پرورش، انتقاد به صدا و سیما برای بستر سازی آموزشی، وزارت ارتباطات در خصوص فضای مجازی نکات مهمی را ایراد فرمودند.

  • - گردآوری: تبیان لرستان
نظرات

 نام:
 *نظر:

مطالب مشابه

© کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان لرستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.